Štvrtok, 23. marec, 2023 | Meniny má Adrián

CESTA DO BUDÚCNOSTI

Vydavateľstvo PETIT PRESS a agentúra M KREO organizujú medzinárodnú konferenciu DOPRAVA 2018, ktorá sa uskutoční v stredu 26. septembra v Žiline. Názov CESTA DO BUDÚCNOSTI vymedzuje hlavnú tému, ktorá bude rezonovať počas celej konferencie a zároveň upriami pozornosť na výzvy, ktoré nás v budúcnosti čakajú vo všetkých oblastiach dopravy. Odpovede na ne budú hľadať rešpektovaní spíkri zo Slovenska aj zahraničia, pozvanie prijali viacerí zaujímaví hostia – kapacity z akademickej obce, tiež odborníci z praxe aj vizionári. Viacúrovňový program bude prebiehať v dvoch konferenčných sálach súbežne. Pripravený je tiež bohatý sprievodný program.

MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA DOPRAVA 2018. (Zdroj: (r))

26. september 2018 Holiday Inn Žilina

ZAUJÍMAVÝ PROGRAM V DVOCH KONFERENČNÝCH SÁLACH

ODBORNÍCI | VIZIONÁRI | ĽUDIA Z PRAXE | AKADEMICI

Vydavateľstvo PETIT PRESS a agentúra M KREO organizujú medzinárodnú konferenciu DOPRAVA 2018, ktorá sa uskutoční v stredu 26. septembra v Žiline. CESTA DO BUDÚCNOSTI vymedzuje hlavnú tému, ktorá bude rezonovať počas celej konferencie.

Rozprávať o nej budú rešpektovaní spíkri, pozvanie prijali aj ďalší zaujímaví ľudia – z akademickej obce, tiež odborníci z praxe aj vizionári.

V panelových diskusiách budú hovoriť o aktuálnych trendoch a vývoji v cestnej, leteckej doprave, verejnej osobnej, ale aj železničnej. Nebudú chýbať ľudia zaoberajúci sa smart cities v oblasti dopravy.

Viacúrovňový program bude prebiehať v dvoch konferenčných sálach súbežne. Pripravený je tiež bohatý sprievodný program. Nad podujatím prevzal záštitu minister dopravy Arpád Érsek, predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Erika Jurinová, primátor mesta Žilina Igor Choma a rektor Žilinskej univerzity Jozef Jandačka.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

Program - kliknite / Kontakt - kliknite / Kúpte si vstupenku - kliknite

Pod záštitou

  • ministra dopravy Árpáda Érseka,
  • predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja Eriky Jurinovej,
  • primátora mesta Žilina Igora Chomu,
  • rektora Žilinskej univerzity v Žiline Jozefa Jandačku.

Kúpiť vstupenku - kliknite.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu