Streda, 8. február, 2023 | Meniny má Zoja

ONLINE DISKUSIA: Nakupuj bezpečne na internete!

Pohodlie a rýchlosť nakupovania cez e-shopy idú ruka v ruke s nástrahami online priestoru. Podvodníci nespia a neustále prichádzajú s kreatívnymi riešeniami. Obeťou sa môže stať každý z nás. Sledujte LIVE!

Diskusiu vysielame LIVE tu v článku a na Facebooku:

Bezpečný nákup na internete pritom nie je žiadna veda. Či už ste začiatočník alebo skúsený kupujúci, nechajte si poradiť od našich hostí, ktorí vo svojom biznise ponúkajú inovatívne riešenia, ktoré robia nákup nielen bezpečným a rýchlym, ale kladú dôraz aj na ochranu zdravia.

V stredu o 11:00 hod budeme diskutovať s Karin Milkovou, Head of Account Management zo spoločnosti Trust Pay, Alexanderom Jančom, CEO spoločnosti Packeta na Slovensku (bývalá Zásielkovňa) a Ondřejom Čechom, Development Team Lead z GLAMI vyhľadávača módy.

Diskusiu vysielame LIVE tu v článku a na Facebooku.

Vydavateľstvo Petit Press - divízia týždenníkov MY - najčítanejšieho regionálneho spravodajského titulu na Slovensku, má vlastnú eventovú platformu.

Vznikla s cieľom využiť potenciál najčítanejšieho regionálneho printového a webového titulu v krajine.

V mestách po celom Slovensku bude aktivity zastrešovať pod spoločným sloganom MY s VAMI vydavateľstvo Petit Press.

ORGANIZUJEME

Odborné spoločenské stretnutie na aktuálne a zaujímavé témy. Diskusné debaty a uzavreté VIP stretnutia. Odborné konferencie.

ZAISŤUJEME

Produkciu a organizáciu stretnutí najrôznejšieho charakteru a rozsahu na mieru. Kompletné projektové riadenie.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu