Streda, 8. február, 2023 | Meniny má Zoja

ONLINE DISKUSIA: Zelená energia a jej budúcnosť na Slovensku

Nenechajte si ujsť ďalší diel LIVE diskusie na tému zelenej energie s fundovanými hosťami už v utorok 28. septembra o 11:00 hod.

Ochrana životného prostredia a trvalo udržateľné hospodárstvo závisí vo veľkej miere od výroby energie z obnoviteľných zdrojov. Ako prebieha tvorba zelenej energie na Slovensku, musíme za jej odber platiť viac? Ako sa vyrovnávame s prechodom na využívanie obnoviteľných zdrojov energie, čo to znamená v rámci konkrétnych projektov a investičných zámerov? Aké prínosy či hrozby to prináša firmám a samosprávam?

Na tieto a ďalšie otázky spojené s tvorbou a využitím zelenej energie u nás budeme hľadať odpovede s hosťami diskusie, ktorými sú:

Ján Karaba – riaditeľ Slovenskej asociácie fotovoltického priemyslu a obnoviteľných zdrojov energie, Peter Kalman – CEO & founder spoločnosti Greenlogy, Michal Mašek – projektový manažér spoločnosti PW Energy, Michal Kaliňák – riaditeľ a hovorca kancelárie ZMOS.

Vydavateľstvo Petit Press - divízia týždenníkov MY - najčítanejšieho regionálneho spravodajského titulu na Slovensku, má vlastnú eventovú platformu.

Vznikla s cieľom využiť potenciál najčítanejšieho regionálneho printového a webového titulu v krajine.

V mestách po celom Slovensku bude aktivity zastrešovať pod spoločným sloganom MY s VAMI vydavateľstvo Petit Press.

ORGANIZUJEME

Odborné spoločenské stretnutie na aktuálne a zaujímavé témy. Diskusné debaty a uzavreté VIP stretnutia. Odborné konferencie.

ZAISŤUJEME

Produkciu a organizáciu stretnutí najrôznejšieho charakteru a rozsahu na mieru. Kompletné projektové riadenie.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu